Kalendář událostí

Vyhledat
Promítání filmu Cesta z města
pátek, 5. srpen 2022, 21:00
CESTA Z MĚSTA 5. 8. 2022 komedie, romantický, ČR 104 min Může počítačový expert najít štěstí v lůně přírody? Lyrická komedie režiséra Tomáše Vorla s humorem líčí pokus programátora Honzy nalézt smysl života v návratu k přírodě. Když Honza bere na výlet do přírody svého předpubertálního syna z rozvedeného manželství, nezapomene samozřejmě přibalit mobil, notebook a digitální kameru. Všechnu techniku ale postupně odhodí. Víkendový výlet do malé podhorské vesničky se protáhne na několikatýdenní pobyt. Postupně se oba spřátelí s místními figurkami a zejména s půvabnou rebelující Markétkou. Honza propadá nejen dívčímu kouzlu, ale i vábivé vůni domácích likérů její babičky, drsnému přátelství venkovské rodiny Ludvy a Vlastičky a koloritu svérázného venkovského života. VSTUPNÉ: 120,- Kč Od 21:00 hodin ve volnočasovém areálu Na Hřišti Přístupnost: nevhodný do 12 let   Občerstvení zajištěno. Změna programu vyhrazena. Projekce probíhá za každého počasí. Kapacita areálu 120 míst. Rezervace míst není možná. V čase projekce areál vyhrazen pouze pro Kino Častolovice.  POŘÁDÁ: Městys Častolovice, Masarykova 10, 517 50 Častolovice.
Místo Volnočasový areál Na Hřišti